دکتر فرزاد مازیار

جراح دندانپزشک


کلینیک دندانپزشکی

دکتر فرزاد مازیار

ایمپلنت آلمانی icx

با سلام

دوستان عزیز کوشش کرده ام در این مطلب کوتاهتوضیح مختصری در مورد شناخت یک سیستم ایمپلنت استاندارد مورد تایید سازمانهای معتبر و مرجع دندانپزشکی جهان همانند FDA بدهم .

*معرفی سیستم ایمپلنت ترجیحی مورد استفاده ما در مرکز جراحی ایمپلنت دکتر مازیار 22393400

با توجه به گذراندن یک دوره ی تکمیلی خاص در دانشگاه ملبورن استرالیا در زمینه جراحی های مینور دهان و کاشت ایمپلنت ، توسط «دکتر مازیارهمینطور همکاری بسیار نزدیک با همکاران متخصص جراح در رشته ی تخصصی جراحی دهان و فک و صورت ، همینطور داشتن یک بخش مجزای جراحی در مطب دندانپزشکی دکتر مازیار ،، که تنها به کاشت ایمپلنت، پیوند استخوان و همینطور سایر جراحی های دهان و فک اختصاص داده شده است، مطمینا یکی از بهترین مراکز تخصصی کاشت ایمپلنت در تهران در این سانتر درمانی قرار دارد.

استفاده از دقیقترین ابزار جراحی روز جهان «داشتن یک تیم با تجربه و فوقالعاده متبحر کاملا تخصصی در جراحیهای دهان و فک و ایمپلنت» استفاده از ایمپلنتهایی که حقیقتا مورد تایید FDA و فدراسبون جهانی دندانپزشکی و همینطور نهاد مرجع اصلی دندانپزشکی ابالات متحده آمریکا و سایر ارگانهای مرجع اروپایی و استرالیا هستند، همه و همه دست بدست هم داده اند تا شما از مزایای خاص کاشت ایمپلنت در این مرکز بهرهمند گردید.

ایمپلنت ICXساخت کشور آلمان و نوع اصلی آن، یکی از انواع بسیار معتبر در المان و نوع ترجیحی ما در کاشت ایمپلنت میباشد. همینطور استفاده از ایمپلنت معروف و معتبر سویسی ASTRA و یکی دو سیستم بسیار معتبر آمریکایی، تنها انواع مورد استفاده در این مرکز میباشند. همانگونه که در مقالهی قبلی، تحت عنوان اصول انتخاب یک سیستم ایمپلنت مناسب، شرح دادم بسیاری از شرکتهای ایمپلنت مدعی هستند که ایمپلنت انها بهترین است و از گواهینامه های خاصی برخوردار است ، ولی واقعیت اینست که کیفیت این ایمپلنتها بسیار متفاوت است . یک ایمپلنت نامرغوب ، میتواند با تبلیغات کاذب تحت عنوان ایمپلنت در جه یک در دهان کار گذاشته شود و منجر به عفونت استخوان، نکروز استخوان، لقی ایمپلنت و نهایتا افتادن ایمپلنت بهمراه تحلیل شدید استخوان گردد.


آدرس مطب : تهران ، قیطریه ، بلوار صبا ، خیابان کریمی ، جنب بانک کشاورزی ، ساختمان یاس ، پلاک ۲ ، واحد ۲۰۶
تلفن : 22393400 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
دندانپزشک اطفال 09125544500 دندانپزشک فرمانیه 0912554450009125544500دندانپزشک قیطریه 09125544500 22393400 تلفندندانپزشک حافظ قران دکترقیمت لامینیتدندانپزشک دار آبادقیمت لامینیتدندانپزشکی دکتر مازیار فقیمت لامینیت دندان 8دکتر محمود وطن پور - هنرمقیمت لامینیت دندان 5دکتر دندانپزشک خوب در شملمینیت چیست 10درمان مجدد ریشه دندانلمینیت دندان چیست 4زاویه سازی و فرم دهی فک بلمینیت دندانهای ایرانیاعکس دندان به دندانپزشک چلامینیت چیستعصب کشی و درمان ریشهلامینیت یا اورتو دنسی6عصب کشی دندان چند جلسهلامینیت دندانمتخصص لامینیت دندان دکترمتخصص درمان ریشه مجددمتخصص درمان ریشه در تهرامتخصص ریشه دندان دکتر ماکلینیک دندانپزشکی دکتر مکیست دندانکیست ریشه دندان دکتر فرزکاهش فوری فشار خون بالا دانواع لمینیت دندان7اورتودنسی دندانهای من 2239ایمپلنت آلمانی icxایمپلنت دندان نیاوران و بهترین دندانپزشک تهرانبهترین دندانپزشک تهران دبیوگرافی پدر بزرگوارم مبریج دندانتفاوت دندانپزشک عمومی و دندانپزشک اقدسیه 09125544500بیوگرافیتماس با مادکتر فرزاد مازیارایمپلنتلامینیت و زیباییدرمان ریشهجراحی لثهارتودنسیدندانپزشکی اطفالپروتزجراحی دندان عقل نهفتهبرو به وبلاگ