دکتر فرزاد مازیار

جراح دندانپزشک


کلینیک دندانپزشکی

دکتر فرزاد مازیار

سفید کردن دندان

دکتر مازیار - دندانپزشک ایمپلنت 09125544500 - 09122244880

سفید کردن دندان به یکی از پرطرف دارترین خدمات دندانپزشکی امروزی تبدیل شده است. با مطرح شدن دندانپزشکی زیبایی، رنگ دندان به عنوان یک عامل کلیدی در این زمینه مورد توجه بیمار و دندانپزشک قرار می گیرد.

برای این منظور روشهای مختلفی بکار گرفته می شود که ساده ترین و کم هزینه ترین آنها، استفاده از خمیر دندانهای سفید کننده است که البته به کندی و به طرز نامحسوسی عمل می کنند.

شاید برای بررسی اثر خمیر دندانهای سفید کننده، نیاز به تهیه عکس یا تعیین رنگ دندانها پیش از شروع استفاده از این مواد باشد. معمولا چندین هفته تا روشن شدن رنگ دندانها زمان لازم است.

در روش دیگر، دندانپزشک با قالبگیری از دندانهای بیمار، یک وسیله اختصاصی(تری Tray) برای حمل مواد سفید کننده و تماس این مواد با دندانهای بیمار می سازد.

سپس با تجویز مواد مخصوص، نحوه و مدت زمان استفاده از تری سفید کننده را به بیمار آموزش داده و بیمار در منزل خود از این مواد استفاده می کند. به این صورت که مواد را بر اساس دستور کاخانه سازنده در تری ریخته و آن را بر روی دندانهای خود قرار می دهد.در این روش بسته به نوع و قدرت مواد سفید کننده، زمان استفاده روزانه از یک ساعت تا چندین ساعت متغیر است و گاهی بیمار از شب تا صبح، تری را در دهان خود نگه می دارد.

تحمل تری در دهان ممکن است برای برخی از بیماران مشکل باشد که البته با گذشت زمان حل می شود. در این روش معمولا پس از طی چند روز، تغییر رنگ دندانها مشهود شده و بیمار می تواند پس از رسیدن به نتیجه مطلوب، استفاده از مواد سفید کننده را به تدریج کم کرده و آن را متوقف نماید.

روش آخر که سریع ترین و موثرترین روش برای سفید کردن دندانهاست، بطور کامل در مطب دندانپزشکی صورت می گیرد. مواد سفید کننده ای که در این روش استفاده می شود، در حضور فرکانس خاصی از نور رنگی در محدوده آبی فعال شده و رنگ دندانها را بطور مشخصی سفیدتر می کنند.

برای این منظور مواد برروی دندانها قرار گرفته و نور آبی ویژه با دستگاه مخصوصی به دندانها تابیده می شود. پس از طی مدت زمان مشخص(معمولا چند دقیقه) کار پایان می یابد و رنگ دندانهای بیمار روشن تر می شود.


آدرس مطب : تهران ، قیطریه ، بلوار صبا ، خیابان کریمی ، جنب بانک کشاورزی ، ساختمان یاس ، پلاک ۲ ، واحد ۲۰۶
تلفن : 22393400 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
دندانپزشک اطفال 09125544500 09125544500دندانپزشک فرمانیه 0912554450022393400 تلفندندانپزشک قیطریه 09125544500 قیمت لامینیتدندانپزشک حافظ قران دکترقیمت لامینیتدندانپزشک دار آبادقیمت لامینیت دندان 8دندانپزشکی دکتر مازیار فقیمت لامینیت دندان 5دکتر محمود وطن پور - هنرملمینیت چیست 10دکتر دندانپزشک خوب در شملمینیت دندان چیست 4درمان مجدد ریشه دندانلمینیت دندانهای ایرانیازاویه سازی و فرم دهی فک بلامینیت چیستعکس دندان به دندانپزشک چلامینیت یا اورتو دنسی6عصب کشی و درمان ریشهلامینیت دندانعصب کشی دندان چند جلسهمتخصص لامینیت دندان دکترمتخصص درمان ریشه مجددمتخصص درمان ریشه در تهرامتخصص ریشه دندان دکتر ماکلینیک دندانپزشکی دکتر مکیست دندانکیست ریشه دندان دکتر فرزکاهش فوری فشار خون بالا دانواع لمینیت دندان7اورتودنسی دندانهای من 2239ایمپلنت آلمانی icxایمپلنت دندان نیاوران و بهترین دندانپزشک تهرانبهترین دندانپزشک تهران دبیوگرافی پدر بزرگوارم مبریج دندانتفاوت دندانپزشک عمومی و دندانپزشک اقدسیه 09125544500بیوگرافیتماس با مادکتر فرزاد مازیارایمپلنتلامینیت و زیباییدرمان ریشهجراحی لثهارتودنسیدندانپزشکی اطفالپروتزجراحی دندان عقل نهفتهبرو به وبلاگ